Możliwość komentowania Turystyka jest dziedziną pozwalającą się dobrze bawić oraz poszerzać naszą wiedzę została wyłączona

Miejsca, które warto ujrzeć przed śmiercią
Generalnie to jest tak, że tych miejsc, które są mocno warte naszych odwiedzin jest niezmiernie dużo. Zatem w krótkim tekście chcę wyłącznie skupić się na jednym zagadnieniu – a więc pomyślmy, które europejskie stolice tak naprawdę warto ujrzeć. Z całą pewnością fantastyczne są takie stolice jak Kijów, Amsterdam, Paryż bądź Praga. Naturalnie nie byłem jeszcze w każdej stolicy, a więc być może jakąś ominąłem, lecz akurat te typy bez żadnego cienia wątpliwości są warte większej uwagi – to kapitalne miejsca!
Strzałem w dziesiątkę jest w szczególności zwiedzanie Pragi. Należy otwarcie rzec, że turystyka w stolicy Czech jest doskonale rozwinięta, w sumie Praga jest tak jakby stworzona dla podróżnych. Moim zdaniem Praga to to miejsce, które jest najładniejszą europejską stolicą. Może gdyby Kraków nie przestał być stolicą Polski, myślałbym w inny sposób, ale na dzień dzisiejszy trudno o jakąś lepszą stolicę. Przynajmniej trzy dni na zobaczenie Pragi to standard. Chociaż, aby poznać całą Pragę należałoby stać się jej mieszkańcem.

Szczegóły na portalu: http://milusiowo.pl/

Comments are closed.