Myjnia-Nadarzyn
Facebook

• Wyposażenie

 1. Automaty wrzutowe.

  Automat wrzutowy

  Urządzenie akceptuje monety 1, 2 i 5 złotych.


  Automat do rozmieniania pieniędzy zamontowany jest w ścianie frontowej kontenera technologicznego. Rozmienia banknoty 10,20 i 50 złotych.

  Rozmieniarka


 2. Wyposażenie stanowiska.

  Lanca

  Lanca myjąca z ramieniem obrotowym oraz urządzeniem spustowym. Wrzucenie pieniędzy, wybór programu oraz naciśnięcie spustu uruchamia urządzenia myjni. Wszystkie programy mycia realizowane są z tej samej lancy. W zależności od wybranego programu system komputerowy myjni dozuje stosowny skład środka myjącego. Ramie obrotowe umożliwia dostęp z lancą do każdego fragmentu karoserii.

  Uchwyt do mycia wycieraczek, wkładu bagażnika.

  Stelaż

 3. Odkurzacz z automatem wrzutowym akceptującym monety 1, 2 i 5 zł.

  Stanowisko odkurzacza

  Obok odkurzacza zainstalowany jest pojemnik do trzepania wycieraczek oraz pojemnik na odpady.

  Odkurzacz


 4. Magiczny kluczyk EuroKey

  Służy do bezgotówkowego, wielokrotnego korzystania z myjni. Koszty mycia samochodu – z wykorzystaniem tej formy płatności – są niższe o 7,5% w stosunku do płatności gotówkowych. Równocześnie za pomocą kluczyka można regulować bezgotówkowo należność za mycie różnych samochodów – do wyczerpania limitu. Tę formę rozliczeń polecamy szczególnie klientom firmowym i instytucjonalnym.
  Sprzedaż kluczyków w biurze myjni, gdzie wystawiane są za ich zakup faktury VAT. Dostępne są kluczyki o wartości nominalnej 50, 100 i 200 zł. Kaucja zwrotna za kluczyk wynosi 15 zł.

  EuroKey