Myjnia-Nadarzyn
Facebook

• Technologia

Bezdotykowa Myjnia Nadarzyn to supernowoczesna placówka oparta na technologii hiszpańskiej firmy „LAVARTE” dopracowywanej od ponad dwudziestu lat. W obecnym kształcie w technologii mycia, wykorzystywana jest unikalna w naszym kraju metoda odwróconej osmozy (WATER OSMOZ) system technik membranowych pozwalający na separację zanieczyszczeń w wodzie w sposób czysto fizyczny, technologia NANO, pompa cieplna, próżniowe panele słoneczne, system elektronicznego sterowania a także najnowszej generacji systemy ogrzewania i hydrauliczne zapewniające optymalne wykorzystanie wody o właściwej temperaturze i bardzo wysokim ciśnieniu roboczym 12 Mpa (120 atm).


W naszej myjni zastosowany jest system sterowania japoński ego potentata w dziedzinie automatyki przemysłowej firmy PLC OMRON ELECTRIC. Ogrzewanie wody do mycia pojazdów oraz podgrzewania posadzek (wszystkie stanowiska są ogrzewane w zimie) zapewnia kocioł gazowy najnowszej generacji belgijskiej firmy HEATMASTER belgijskiej firmy ACV z palnikami firmy RIELLO BRUNERS. Właściwe ciśnienie zapewniają amerykańskie pompy CAT PUMPS i japońsko-włoskie EBARA GRUP a także niemieckie elektrozawory PARKER. System zmiękczania i demineralizacji wody to amerykańskie kolumny zmiękczacza firmy STRUCTURAL , hiszpańskie zawory do głowic FLEC i amerykańskie membrany do demineralizacji wody VOLTRON. Osprzęt elektryczny – OMRON ELECTRIC. Najwyższej jakości jest także sprzęt z którego bezpośrednio korzystają nasi klienci. Ramiona obrotowe i złącza hydrauliczne na stanowiskach szwajcarskiej firmy MOSMATIC, pistolety i przewody wysokociśnieniowe włoskiej MTM a przewody gumowe, w tym ciśnieniowe austriackiego SEMPERITU.


Unikalnej technologii i wyposarzeniu technicznemu renomowanych producentów, towarzyszy wysoki poziom preparatów chemicznych stosowanych i niezbędnych w procesie mycia pojazdów. Wszystkie specyfiki, które wspomagają proces mycia w naszej myjni zostały wyprodukowane przez belgijską firmę KENOTEK (www.kenotek.eu). Firma ma trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji preparatów chemicznych dla przemysłu i motoryzacji. Z powodzeniem w produkcji wyrobów stosuje najnowsze rozwiązania naukowe i technologiczne. Ich mikroproszki do mycia zasadniczego, woski (nanoszone w NANO technologii) i środek do felg należą do najlepszych preparatów w swoich grupach na świecie. Równocześnie te skuteczne preparaty są całkowicie bezpieczne dla środowiska - nie zawierają fosforanów stosowanych niestety nadal powszechnie.


W rezultacie zastosowania nowoczesnych technologii i najnowszej techniki, możemy zapewnić klientom MYJNI NADARZYN usługę o najwyższym standardzie o każdej porze roku i dnia.